Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Bohunice - tady nám těsně před soutěží vypnuli přívod na stroji a umístění nemáme přesně zaznamenáno, každopádně nás to dost naštvalo. Skončily jsme okolo 7.místa

 

   Celkem do pohody nás dostala pozvánka na závody do Tvarožné, kde jsme pod vidinou 1. ceny - živého selete, nechaly málem zdraví. Zrovna zapršelo a určité disciplíny, jako přeskok oknem, nebo přeběhnutí lávky byly opravdu dost riskantní. Vše klouzalo a bylo to dost náročné. Pro nesplnění některých disciplín jsme dostaly dost trestných bodů, ale nakonec co - jely jsme se pobavit. Prasátko jsme nevyhrály, zato nás opět oslovil reportér Rovnosti a udělal s námi rozhovor, který vyšel v novinách.

 

   Bylo načase napravit si  reputaci a chtělo to dobré umístění. Vyrazily jsme proto poprvé do Brněnských Ivanovic (11.6.2005), které nás lákaly svými disciplínami jako je projetí vytyčenou dráhou na raftovém člunu po rybníku, klasická kyblíkovaná, soutěž dvojic, štafeta apod.

   Skončily jsme na 2. místě a ještě jsme stihly popřát naší kamarádce Markétě Koukalové hodně štěstí do společného života - zrovna se vdávala.

 

   18.6.2005 jsme dostaly pozvání na oslavu 80 let založení hasičského sboru v Ivančicích - Němčicích. Tady jsme se obávaly disciplíny odklizení nepojízdného auta ze silnice, ale nakonec jsme to zvládly. Skončily jsme na 2. místě.

 

   15.10.2005 jsme vyjely na ukončení sezóny tradičními závody ve Vranově, které pořádá Brno-město a je to soutěž o putovní pohár starosty OSH ČMS Brno-město

Tady jsme zlomily opravdu veškerou smůlu a získaly - troufám si říct historické 1. místo. Radost byla nepopsatelná!!!